Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Jak odpowiednio dobrać rozmiar legowiska
Najpierw porównaj wymiary swojego pupila oraz legowiska, aby to zrobić zmierz czworonoga za pomocą miarki. Pomiar wykonaj od noska do ogona. Pamiętaj, że legowisko optymalnie powinno być większe +/- 10cm. Zwróć również uwagę na opis produktu, przy każdym z nich znajduje się szczegółowy opis. 
 
2. Jak długo będę czekać na swoje zamówienie?
Od opłacenia zamówienia, czas realizacji to około 10 dni roboczych. W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Was w ciągu 1-3 dni roboczych (na terenie Polski). 
 
3. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Oczywiście, że tak. Nasze produkty wysyłamy do klientów na obszarze całej UE. 
 
4. Czy produkty bizipets można prać?
Jak najbardziej! Jak wiemy nasze zwierzątka również potrafią się pobrudzić. Dlatego w bizipets, nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, aby można było je wyprać lub odświeżyć w bardzo intuicyjny sposób. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://bizipets.pl/bizipets-jak-prac-nasze-produkty/.
 
5. Jak mogę opłacić swoje zamówienie?
Aby ułatwić oraz umilić zakupy, w naszym sklepie znajdziecie kilka możliwości zapłaty za swoje zamówienie. Jeśli z jakiś powodów masz problem z płatnością, zapłać przelewem i wpisz numer zamówienia w tytule. 
Nasz numer konta: ING 02 1050 1100 1000 0097 6988 0023
 
6. Złożyłem zamówienie, ale pomyliłem rozmiar, co teraz?
Nie martw się! Jeśli twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, napisz do nas wiadomość na sklep@bizipets.pl, zmienimy je. Jeśli produkty są już u Ciebie, skorzystaj z możliwości zwrotu. Więcej w zakładce wymiana i zwroty. 
 
Masz inne pytania? Napisz do nas na sklep@bizipets.pl